poptavka

Terénní úpravy

Díky stroji Multi ONE 8.4S, který má mnoho adaptérů, jsem schopni zrealizovat od terénních úprav, přepravy břemen, nakládání čí rozhrnování materiálu. Tento stroj má malé rozměry, ale výkonem se vyrovná těžké technice, takže je vhodný do horšího terénu, kam se klasická technika nedostane. Navíc se dostane většinou i na taková místa jako jsou zahrady – přes klasickou bránu – a zvládne zrealizovat věci, ke kterým se například traktor-bagr ani nedokáže přiblížit.

Nabízíme tedy kompletní službu, která následuje po vyfrézování pařezů  – odstraníme za pomoci půdní frézy vše nad úrovní terénu a do hloubky 5 cm včetně drobných kořenů a tím se připraví půda pro osetí.  V případě potřeby zajistíme i celkové srovnání térenu.

Následuje výsadba, která probíhá na základě konzultací s Vámi – především je potřeba vybrat dřeviny vhodné na dané stanoviště. Odborně poradíme a případně vám i doporučíme následnou péči o dřeviny, teprve poté dojde k výsadbě jako takové a zajištění mladých stromků, aby měly oporu při zakořeňování a veškeré další náležitosti, aby měly velkou pravděpodonost uchycení a správného růstu. Případně provedeme i první řez, individuálně podle stavu každého z nich.

Poté je možno i založit trávník a stejně jako nabízíme i pravidelné kontroly stromků a péči o ně, jsme schopni zajistit i pravidelné sekání trávníku.
KONTAKTUJTE NÁS

Půdní frézování

S pomocí půdní frézy ušetříte mnoho sil i času při rekultivaci povrchu zahrady či veřejné zeleně.

MultiOne 8.4S

Malý stroj s velkým výkonem a také skvělou manipulovatelností. Pokud Vám s těžkou technikou řeknou, že se někam nedostanou, Multi ONE se tam dostane!

Výsadba

Vysadíme stromy a stromky, tak aby se zvýšila šance na jejich uchycení a měly vhodné podmínky k dlouhému a prosperujícímu životu.

Detailní odhad ceny a rozsahu prací

Stejně jako každý strom roste jinak a je i jinak velký, tak každá tato realizace je individuální. Nejsme proto schopni určit žádný přesný ceník, dle kterého byste mohli mít odhad ceny ihned po otevření našich stránek. Ale neváhejte nás kontaktovat, naše cenová nabídka je vždy nezávazná, k ničemu se neupíšete a budete mít lepší představu jak lze vyřešit přesně váš případ.

UPOZORNĚNÍ

Nabízíme naše služby po celé ČR, ale vzhledem ke komplikovanému přesunu větších strojů realizujeme terénní práce malého rozsahu především na území Karlovarského a Plzeňského kraje. Ve vzdálenějších lokalitách je potřeba počítat se zvýšenými náklady na dopravu.